Genel

Ağız ve Diş Sağlığınız için Kullanabileceğiniz En İyi 3 Ürün

Ağız ve diş sağlığınıza dikkat ediyor musunuz? Ağız ve diş bakımında kullandığınız ürünler önemlidir. Siz ağız ve diş sağlığınıza dikkat etseniz de kullandığınız ürünler yeterli bakımı sağlayamadığında olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin için en iyi ağız ve diş bakım ürünlerini listeledik. 

En İyi Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Probident Clnc Resveratrol İçerikli Probiyotikli Diş Macunu

Probident Clnc Resveratrol İçerikli Probiyotikli Diş Macunu; içeriğinde bulunan aktif probiyotik sayesinde ağız içi flora dengesini korur. Diş ve diş etlerinin onarılmasında ve korunmasında rol oynar. Probident Clnc Resveratrol İçerikli Probiyotikli Diş Macunu mikrobiyom dostu bir ağız ve diş bakım ürünüdür. 

Biyoaktif polifenol olan resveratrolün antioksidan özelliği sayesinde diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. Dişlerin beyazlamasını, plak oluşumununun azalmasını, ağız kokusunun giderilmesini ve diş eti problemlerinin azalmasını destekler

Probident Clnc Takviye Edici Gıda

Probident Clnc Takviye Edici Gıda’nın içeriğinde standardize mumiyo ekstraktı kullanılmıştır. Mumiyo başta Fulvik asit olmak üzere 85’ten fazla mineral ve vitamin içermektedir. Bu sayede ağız ve diş sağlığınızı destekleyen bir ağız ve diş bakım ürünüdür. 

Probident Clnc Ağız Bakım Spreyi

Probident Clnc Ağız Bakım Spreyi’nin içinde bulunan Frenk inciri ve zeytin yaprağı ekstrelerinin oluşturduğu probiyotik etkisi ağız içi flora dengesinin sağlanmasına katkı sağlar.

Ağız içinde kötü koku oluşumunu engeller ve nefesin tazelenmesini sağlar. İçeriğinde bulunan 3 farklı molekül ağırlığına sahip hyaluronik asit kombinasyonu, mukozal doku üzerinde bariyer oluşturarak nemi ağız içinde hapseder ve nem kaybını engeller. 
Tam anlamıyla ağız ve diş bakımı yapmak istiyorsanız Probident Clnc 3’lü Kür’ü kullanabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı için en iyi ürünler olarak diş hekimlerinin katkısıyla hazırlanan bu 3’lü kürü diş hekiminizin verdiği kod ile sipariş edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir