Genel

MKS CLUB Kıbrıs Toplantısı 27-30 Nisan’da Gerçekleşti

MKS CLUB öncülüğünde, yaklaşık 200  çok değerli Diş Hekiminin katıldığı MKS CLUB TOPLANTISI 27 – 30 Nisan tarihleri arasında Girne’de Kaya Palazzo Otel’de gerçekleşti.   Bilimsel program çerçevesinde, duayen hekimlerin konuşmalarına yer verilen organizasyonda,  hekimlerin mesleki olarak gelişimine ve danışanlarının hayat kalitelerini arttırmaya  yönelik faydalar sunan MKS CLUB da tanıtıldı. 

27 Nisan tarihinde  Kapalı Maraş gezisi işe başlayan organizasyon,  28 Nisan tarihinde bilimsel program ile devam etti, Programda, NucleOSS Dental İmplant ve Probident Clnc Ağız ve Diş Sağlığı ürünlerinin kullanım ve faydalarına yönelik detaylı bilgi paylaşımı yapıldı. Melih Koray Soydan’ın MKS CLUB tanıtım konuşması ile hekimlere yeniliklerden bahsetti. Alanında uzman duayen hekimler de deneyim ve bilgilerini katılımcılarla paylaştılar… 

Bu çerçevede, Prof. Dr. Doruk Koçyiğit, Prof. Dr. Oğuz Ozan ve Dr. Dt. Tolga Pekperdahçı “NucleOSS ile İmplant Uygulamalarında Güncel Yaklaşım” konulu konuşmalarıyla çok ilgi çekici bir sunuma imza attılar. Ayrıca,  Naturopat Dr. Dt. Furkan Karamustafa, “Probiyotikler ve Bitki Ekstraktları ve Ağız Diş Sağlığına Etkileri” konulu konuşması ile davetlilere Ağız ve diş sağlığında önemli bir pencere açtı.

Bilimsel ağırlığı ile dikkat çeken organizasyon, 29 Nisan akşamı Kıbrıs Teknik Üniversitesi kampüsünde bulunan Kıbrıs Araba Müzesi’nde gerçekleşen gala ile sonlandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir