Türkiye’nin güvenilir ilk yerli diş implant üreticisi NucleOSS, 2001 yılında Şanlılar Ltd. ŞTİ. tarafından İzmir’de kurulmuştur.

NucleOSS size güzel bir gülüş kazandırmak isteyen, yüksek standartlarda bir dental implant sistemidir. Kaliteli ürünü erişilebilir fiyatlarla sunan ve herkesin gülüşüne güvenmesini sağlayan bir marka olmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Titiz AR-GE çalışmalarımızı ve bilgi birikimimizi, dünya standartlarındaki hassas üretim protokolü ile birleştirerek, sizler için en iyi, en bio uyumlu ve en temiz diş implantlarını geliştirdik. Operasyon kalitesini yükseltmek ve daha konforlu tedavi süreçleri sağlamak için yenilikçi ürünler tasarlamakta, geliştirmekte ve sizlerle buluşturmaktayız.

Devam eden AR-GE çalışmalarının etkinliğini arttırmak için kurduğumuz Together for Implantology Academy (TFI Academy) ile klinisyen ve akademisyen hekimlerimizle bilgi, deneyim, bilimsel veriler ve araştırmalarımızı paylaşmaktayız.

NucleOSS ailesi olarak önceliğimiz insana verilen değerdir. Bu anlayışla ilkeli, etik, şeffaf yönetim anlayışı ile müşteri odaklı üretimi benimsemekteyiz.

Büyüme ve ilerlemenin birinci koşulu olan değişime açık yaklaşımımız çerçevesinde her gün daha fazla çalışıyor, yeni ürünler tasarlıyor, sürekli gelişiyor ve sektörümüze katkı sağlıyoruz.

NucleOSS Ürünler

NucleOSS İmplant Sistemi güvenli ürün kaliteli üretim ve kullanım kolaylığı ilkeleri ışığında etkin çözümler sunmak üzere tasarlanmış kullanıcı dostu bir sistemdir Bilgi birikimi ve üretim kalitesi ile Dünya markaları arasında yerini almış olan NucleOSS, sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesi doğrultusunda araştırma ve geliştirmeye devam etmektedir.

T6 Standard Kemik Seviyesi İmplant

Modern ve estetik detaylarla tasarlanan T6 Standard kemik seviyesi implant; güvenli cerrahi protokolü ile hekime ve hastaya konforlu cerrahi süreci sunar.

Geniş üst yapı yelpazesi ile cesur gülüşler kazandırır. Gülümseten tasarımları, ileri düzeydeki dayanım gücü ile öz güveninizi tazeler…

Zengin üst yapı seçenekleri, pratik uygulama seti, tescilli temiz yüzeyi ile özel olsun istedik. “Kalite – Fiyat” oranıyla EZBER BOZAN T6 kemik seviyesi implantı sizlerle buluşturduk.

T6 kemik seviyesi implant estetik tasarımı ve yüksek dayanım gücü ile hekimlerimizin ve hastalarımızın tedavi konforunu sağlamak amacıyla özenle tasarlanmıştır. T6’nın tasarımsal özellikleri aşağıdaki gibidir.

T6 Torq Kemik Seviyesi İmplant

NucleOSS, 20 yıllık AR&GE tecrübesi ve uzman hekimlerin desteğiyle hemen ve erken yükleme için özel olarak geliştirdiği T6 torq implantı siz hekimlerin kullanımına sunar.
T6 torq implant, kesici ve derin diş profili sayesinde kemik dokusu ile güçlü bir mekanik tutunma sağlayarak tüm kemik tiplerinde hemen ve erken yükleme için gerekli yüksek ISQ değerlerinin elde edilmesini sağlar.

Ortak iç yapısı sayesinde T6 standart implant ile kanıtlanmış gücünü sürdürmekte ve tüm T6 üst yapılarını ortak kullanmaktadır. Yine onaylanmış Maxicell yüzeyi T6 torq implantlarda güvenli ve yüksek sağkalım oranı sunar.

Kendine özgü cerrahi seti hekimlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak hassas, rahat ve sorunsuz şekilde cerrahi ve protez süreçlerini destekler.
NucleOSS T6 torq ile artık daha hızlı ve daha güçlü…

Slimex Kemik Seviyesi İmplant

NucleOSS ürün ailesinin yeni üyesi Slimex implant özellikle kemik kalınlığının yetersiz olduğu dar kretlerde siz değerli hekimlerimize ince ve sağlam çözümler sunar.

External tasarımı sayesinde güçlü ve güvenilir bir yapıya sahip olan Slimex kendine özgü geniş üst yapı seçenekleri ile tüm protez tedavilerine cevap verir.

Onaylanmış eşsiz Maxicell yüzeyi Slimex implantlarda güvenli ve yüksek sağkalım oranı sunar.

Slimex implant ile artık daha ince…

Onaylanmış Maxicell Yüzey.

Ekstra İnce, Ekstra sağlam.

T3 Doku Seviyesi İmplant

NucleOSS T3 Diş İmplantları alt veya üst çene kemiğine cerrahi yöntem ile yerleştirilerek hastanın çiğneme fonksiyonunu geri kazandırmada kullanılan yapay diş protezlerine destek olması amacıyla kullanılır.
T3 implant diş eti seviyeli implanttır.
Hammadde olarak ISO 5832-2 Unalloyed titanyum (Grade 4) kullanılmıştır.
İmplantın kemik ile temas eden dış yüzeyi tüm NucleOSS implantları ile aynıdır, kumlama ve asitleme prosesi ile elde edilen SLA yüzey yapısındır.
Farklı çene bölgelerinde ve farklı kemik tipine uygun olarak 3.4/3.8/4.2/5.0 mm çapında ve 8.0mm den 14mm boya kadar farklı boylarda tasarlanmıştır.
İmplantın daha kısa sürede ve kolay yerleştirilebilmesi için çift sarmal yiv yapısına sahiptir.
Abutment bağlantısı M2 vida ile sağlanmaktadır.
Dental implantlara uygun cerrahi seti ve frez protokolü mevcuttur.

T1 Mono Blok

T1 Monoblok İmplant pratik cerrahi ve protetik uygulama kolaylığı sayesinde diş eksikliği vakalarına kalıcı çözümler sunar.

Clean Implant Foundation

TRUSTED QUALITY MARK 2017-2018

M.Sc.Dr. Khagani Huseynov
AYRIK DİŞ
M.Sc.Dr. Khagani Huseynov
IMPLANT KIRIĞI
M.Sc.Dr. Khagani Huseynov
UPPER TEETH PROSTHETICS
Doç. Dr. Doruk Koçyiğit Assoc. Prof. Dr. Doruk Koçyiğit

AÇIK SİNÜS KALDIRMA OPERASYONU

Prof. Dr. Oğuz Ozan Doç. Dr. Doruk Koçyiğit

TAM ARK, FIX ON 4 VE DİJİTAL ÇÖZÜM

Prof. Dr. Oğuz Ozan

ALT DİŞLERİN TEDAVİSİ TREATMENT OF THE MANDIBULAR TEETH

NucleOSS T6 Implant
NucleOSS T6 Dental Implant Packaging
NucleOSS T6 Abutment Labaratory Screw
Single Crown Restoration With T6 Standart Abutment
NucleOSS T6 Implant Surgery
NucleOSS T6 FixOn4 Cerrahi Set Sunumu
NucleOSS Easy Surgical Guide Cerrahi Set Sunumu
Nucleoss T6 Fixon4

Hastaya Özel

Dental implant genellikle insan biyolojisi ile uyumlu titanyum malzemeden üretilen ve diş kökü yerine çene kemiğine yerleştirilen yapay kök olarak tanımlanır. Her türlü diş kayıplarının tedavisinde kullanılır. Kemik içine yerleştirilen implant kemik ile kaynadıktan sonra, porselen dişler implant üzerine vida ya da yapıştırma yöntemi ile bağlanır.
Genel sağlık durumu iyi olan; ergenlik çağını tamamlamış, hekim tarafından implant tedavisine uygun bulunan her bireye dental implant yapılabilir.
  • Kronik şeker hastalarında,
  • Hamilelerde,
  • Kemik gelişimi henüz tamamlanmamış genç bireylerde,
  • Sigara tüketim miktarı aşırı olan kişilerde,
  • Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı olanlarda,
  • Bağışıklık sistemi yetersizliği bulunan hastalarda,
  • Hemofili ve yüksek tansiyon gibi kronik rahatsızlıklara sahip hastalarda,
  • İmplant uygulaması riskli olabilir bu nedenle hekiminizin önerisine mutlak uyunuz.

NucleOSS implantları; insan vücudu ile en iyi biouyumluluğa sahip saf titanyumdan üretilmektedir. Bugüne kadar doğru uygulanmış ve kullanıcı tarafından düzenli bakımı yapılmış implantların %98 oranında başarı sağlandığı tespit edilmiştir.

Tüm cerrahi operasyonlarda olduğu gibi potansiyel riskler bulunmaktadır. Hekiminiz sizin için en sağlıklı ve doğru kararı verecektir.

İmplantlar da gerçek diş ve kökler gibi kemik ve diş etiyle ilişkidedir. İyi bir ağız bakımı yapılmadığında dişler etrafında görülebilecek iltihaplanma, implant ile dişeti arasında da görülebilir. Bu nedenle doğru bir ağız bakımı uygulayıp düzenli kontrollere gidildiğinde implantlar uzun bir süre sağlıklı kullanılabilir.

Günümüzde halen 30 yıl önce yapılan implantları ağzında taşıyan hastalar bulunmaktadır.

 

BİZE ULAŞIN

Sorunuz mu var?