Diş Hekimlerine Özel Probident Serisi

Diş  hekimlerinin katkılarıyla tasarlanan seri:

İçeriğinde patentli ve klinik çalışmaları olan aktif probiyotik ve bitki ekstraktları içeren ağız bakım serisini deneyin!

Onarıcı ve Koruyucu Etki

Aft ve ağız lezyonlarının tedavisine yardımcı olur. Diş ve diş eti hastalıklarının giderilmesine yardımcı olur.

Profesyonel Bakım

Ortodonti tedavisi destekler. Cerrahi operasyon öncesi ve sonrasında tümüyle ağız bakımının yapılmasını destekler.

Patentli Mikrobiyom Denetleyici

Ağız kokusunun giderilmesine yardımcı olur.  Oral mikrobiyotanın korunmasına yardımcı olur.

Doğal ve Güvenilir İçerik

Florür, Paraben, SLS, SLES içermez. Herhangi bir sentetik boya veya tatlandırıcı kullanılmamıştır.

“Sağlık ağızda başlar.”

‘’Sağlık ağızda başlar’’ mottosu ile çıktığımız Probident yolculuğumuzda ilham kaynağımız olan ve 3 sene süren Ar&Ge çalışmamıza yön veren temel düşünce ağzımızın sindirimimize ve sağlığımıza açılan ilk kapı olmasıdır. Bağırsağımıza yerleşen her mikroorganizma ağzımızdan geçerek midemize, oradan da bağırsaklarımıza yerleşir. Dolayısıyla sağlıklı bir mikrobiyoma giden yol sağlıklı bir ağız florasından geçer. Bu temel düşünce ile “Doğru ağız bakımını nasıl buluruz?” sorusunu kendimize sorduk ve cevabının şu an yaşam bilimleri teknolojisindeki en ileri basamak olan probiyotik ürünler olduğu sonucuna vardık.

Probident; aktif probiyotik içeriği ile ağız içi mikrobiyomun dengelenmesine yardımcı olan yeni nesil bir diş macunudur. İçeriğindeki etkili bileşenler ile dişlerin doğal beyazlığa kavuşmasına, plak oluşumunu önlemeye, çürüklere karşı korumaya ve mineyi güçlendirmeye destek olur.

Probident diş macunu; sağlıklı bir ağız mikrobiyomuna, sağlıklı bir bağırsak florasına ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Probident diş macunu; sağlıklı bir ağız mikrobiyomuna, sağlıklı bir bağırsak florasına ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Tabiki de! Probident kullanan ve aynı zamanda sigara içen birçok müşterimiz, ağzındaki kötü hissin kısa bir sürede yok olduğunu belirtiyor. Siz de sigara içiyorsanız ve kronik ağızdaki kötü tat ve kokudan bıktıysanız, probident tam size göre!

Probident diş macunu, forür, SLS, SLES ve paraben içermeyen formülü ile anne adayları ve emziren anne adayları için güvenlidir.

BİZE ULAŞIN

Sorunuz mu var?