SLH DENTAL IMPLANT

SLH, size en parlak gülümsemeyi getirmeyi amaçlayan, dünya standartlarında yeni bir diş implant sistemidir!

SLH markası “Akıllı Tasarım” anlamına gelir. Lider Sistem. Sağlıklı Çözüm”. Çünkü dünya standartlarındaki hassas üretim protokollerini titiz araştırma-geliştirme çalışmaları ve bilgi birikimiyle birleştirerek en biyolojik entegre ve en temiz diş implantlarını geliştirdik. Operasyon kalitesini ve konforlu tedavi süreçlerini iyileştirmek amacıyla kaliteli ve yenilikçi ürünler tasarlayıp geliştirerek sizlere sunuyoruz.

SLH implantın çığır açan kalite-fiyat dengesi, güzel ve parlak bir gülümsemeye sahip olmak isteyen hastalarımız ve diş hekimlerimiz için iyi planlanmıştır.

SLH’nin kuruluşundan bu yana hasta deneyimini ve diş hekimlerinin rahatlığını geliştirmek ve diş hekimliği dünyasında güvenilir ve uyumlu ürünler için yenilikçi çözümler yaratmak konusunda tutkuluyuz.

İmplantlar

Modern ve estetik tasarım detaylarını taşıyan T6 kemik seviyesi implant, hem size hem de hastalarınıza güvenli ve konforlu bir cerrahi deneyim sunuyor. Çok çeşitli protez üst yapı seçenekleri hastalarınıza cesur gülümsemeler sunmanıza yardımcı olacaktır. T6, akıllı ve güçlü tasarımıyla güveninizi tazeleyecek. Zengin üstyapı seçenekleri, pratik uygulama seti ve tescilli temiz yüzeyiyle özel olmasını istedik. “Kalite – Fiyat” oranıyla ezber bozan kemik seviyesi implantı sizlerle buluşturduk. T6 kemik seviyesi implant estetik tasarımı ve yüksek mukavemeti ile hekimlerimizin ve hastalarımızın konforunu sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır. DC’nin tasarım özellikleri aşağıdaki gibidir:

İmplant Boyutları

Üst Yapı

Universal-Casting-Solutions

Çimento Tutuculu Çözümler

Çimento Tutuculu DC Çözümleri arasında Standart Düz Abutment, Açılı Abutment, Estetik Düz Abutment, Estetik Açılı Abutment ve Üniversal Düz Abutment bulunur.

Screw-retained-Solutions

Vidalı Çözümler

Vida tutuculu dayanaklar, vida tutuculu restorasyonlarda farklı protez platform çapları ve diş eti yükseklikleri için doğru ve kalıcı çözümler sunar.

Solutions-for-edentulous-patients

Overdenture Çözümleri

DC, farklı diş eti yüksekliklerine sahip kullanıcılara rahatlık sağlayan, bilyeli ve ekvator dayanaklardan oluşan hareketli protez çözümleri için çözümler sunmaktadır.

Gingiva-Former

Özel Çözümler

SLH, kişiye özel CAD-CAM çözümleri ile dijital diş hekimliği dünyasının kapılarını açarken, geleneksel döküm abutment çözümleri ile de farklı alternatifler üretmek üzere özenle tasarlanmıştır.

Temporary-Solutions

Geçici çözüm

Peek ve Titanyum malzemeden üretilen, kolay şekillendirilebilen geçici dayanaklar ve geçici diş eti oluşturucular, kalıcı protezler yapılana kadar kullanılabilir.

Yardımcı Protez Parçaları

Yardımcı Protez Parçaları

DC kemik seviyesi implant protez uygulamaları arasında diş eti formunu sağlayan iyileştirme başlıkları, sinüs ve molar bölgede kullanılan sinüs kapakları, kolay, hızlı ve doğru ölçüme yardımcı olan altıgen ve altıgensiz ölçü postları, taşımaya yardımcı olan analoglar, vidalar ve altıgen anahtarlar yer alır.

Cerrahi ve Protez Kitleri

DC cerrahi seti güvenli ve kolay ameliyat sunmak üzere tasarlanmıştır. DC Cerrahi seti, cerrahi merkez matkaplarının ve altıgen sürücülerin bulunduğu hareketli orta raf ve tork raketi ve diğer el aletlerinin yerleştirildiği alt bölüm olmak üzere iki parçadan oluşur. Cerrahi set; matkaplar, paralel pimler, boyun genişleticiler, oluklar, altıgen anahtarlar ve el aletlerinden oluşur. Cerrahi matkaplar yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup, bileme teknikleri kullanılarak işlendikten sonra uzun ömürlü bir kesime sahip olurlar. Kompakt ve kullanışlı tasarımı ile kutudan parçaları çıkarmaya gerek kalmadan klinik otoklavlarda tek parça halinde sterilize edilebilir. Cerrahi parçaları tutan düz ve gömülü silikon türü sayesinde kir kalıntısı tutmaz ve kolaylıkla temizlenir. Tüm parça açıklamaları, kullanım amacı ve yöntemlere ilişkin bilgiler DC cerrahi kılavuzunda yer almaktadır.

Universal-Casting-Solutions

Cerrahi Set

DC cerrahi seti güvenli ve kolay ameliyat sunmak üzere tasarlanmıştır. DC Cerrahi seti, cerrahi merkez matkaplarının ve altıgen sürücülerin bulunduğu hareketli orta raf ve tork raketi ve diğer el aletlerinin yerleştirildiği alt bölüm olmak üzere iki parçadan oluşur.

Screw-retained-Solutions

FixOn4

DC FixOn4 ameliyat seti, sabit protez uygulamalarının yerleştirildiği farklı açılarda yerleştirilen 4 adet T6 implant ile total dişsiz hastaların tedavisinde yardımcı ve kolaylaştırıcı set olarak kullanılmaktadır.

Solutions-for-edentulous-patients

Abutment Vidası Geri Alma Kiti

İmplant dayanaklarını implant gövdesine bağlayan metrik vidalar aşırı yüklenme sonucu kırılabilir ve kırılan alt kısım implant gövdesi içinde kalabilir. SLH, bu gibi durumlarda klinisyenlere ve kullanıcı teknisyenlere çözüm sağlamak amacıyla Abutment Metrik Vida Kırığı Giderme Kiti sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Sorunuz mu var?